Open Menu

Potrzebujesz pomocy?

+32 14 56 00 70

Pilot SMS-Timing

sms-timing remote

Kontroluj swoje wyścigi z każdego miejsca.

Rozumiemy to. Jako porządkowy toru wolisz spędzić tyle czasu ile to możliwe na torze bez korzystania z myszki czy klawiatury zbyt wiele.

Ponadto, jest wiele różnych systemów do utrzymania: światła i system spowalniania mają własne piloty, a nadal musisz rozpocząć wyścig…

Dlatego właśnie stworzyliśmy nasze oprogramowanie zdalnie sterowane. Ten pilot łączy wszystkie te funkcje w jeden solidny pakiet.

 

Więc co to potrafi??

Aktywacja trybu awaryjnego

Za pomocą jednego przycisku, tryb awaryjny jest aktywowany w naszym oprogramowaniu. Spowalnia gokarty i włącza twoje ostrzegawcze światła.

Kontrola wyścigu

Rozpoczynanie, kończenie, wstrzymywanie, restartowanie wyścigu… Wszystko to jest możliwe. Możesz nawet dawać niebieskie flagi i dyskwalifikować poszczególnych kierowców.

Indywidualne czynności

Przytrzymaj dłużej jeden przycisk z górnego rzędu by aktywować funkcję twojego własnego wyboru w oprogramowaniu.

Pełna kontrola twoich świateł

W połączeniu z naszą skrzynką kontroli świateł, możesz kontrolować do 8 kanałów świateł, a nawet wyzwolić sekwencję świateł startowych z pilota.

Integracja spowolnienia

Nie chcieliśmy iść na kompromisy tworząc nasz pilot, więc pracuje tak szybko jak normalny pilot spowalniający. Możesz spowalniać gokarty indywidualnie lub wszystkie jednocześnie.