Oprogramowanie Rezerwacja dla kartingu

SMS-punkt sprzedaży oprogramowania

 

Oprogramowanie Rezerwacja​ to kasa, która została zaprojektowana specjalnie dla torów kartingowych typu wypożyczalnia.
Zawiera system sprzedaży biletów, który pozwala kontrolować dostęp do toru kartingowego.
W tym samym czasie również zarządza innymi działalnościami, które wymagają sprzedaży biletów.

 

Oprogramowanie Rezerwacja może być wyposażone w ekran dotykowy dla łatwiejszego dostępu. Można kontrolować czytniki kart, szuflady kasowe i drukarki biletów. Umożliwia przeprowadzenie wszystkich transakcji finansowych tak, aby uniknąć oszustw i  uzyskać wszelkie niezbędne informacje do zamknięcia rejestrów po długim dniu.

 

System biletowy

Sprzedaży biletów można dokonać na kartingu i w innych podmiotach. Wystarczy wpisać nazwisko osoby i tak szybko, jak zapłaci, wszystkie informacje są automatycznie przesyłane do innych stanowisk. Kierowcy są informowani poprzez wyświetlanie imienia/nicku na ekranie telewizora. POS wysyła również niezbędne informacje, takie jak nazwy kierowców i ustawienia sesji z do oprogramowania pomiaru czasu. W ten sposób wszystko jest już skonfigurowane w systemie, a kierowcy mogą przejść na tor.

Skanery kodów kreskowych mogą być także stosowane w przypadku Pay 'n Go, gdy jest to bardziej odpowiedni sposób dla przepływu osób gdy centrum jest bardzo oblegane przez klientów lub gdy  pracownicy nie mogą zająć się każdym kierowcą. Kiedy bilet jest sprzedany, klienci mogą przejść na tor, kiedy chcą i jak tylko gokarty są dostępne. Instruktor po prostu skanuje bilet i kierowcy są zarejestrowani do najbliższej sesji. W ten sposób można uruchomić kilka sesji w tym samym czasie przez cały dzień.

 

Zarządzanie członkami

member

Nasz system członkostwa jest oparty na systemie kart magnetycznych, które można wykorzystać do zapisywania kierowców do wyścigu. Oparte na różnych kategoriach członkostwa, można zastosować zniżki i ustawienia opłat. Zawiera rozszerzony moduł płatności, gdzie można zdecydować za ile można kupić produkt za pomocą kredytów, uzyskanych punktów bonusowych, a nawet własnej waluty! Główną zaletą posiadania pieniędzy na karcie, jest wyeliminowanie poczucia wydatków. Państwa klienci będą bardziej skłonni do kupowania napojów lub zapraszania znajomych do wyścigu. Mogą również ładować karty online Pełna historia wszystkich transakcji jest utrzymywana do późniejszych statystyk.

Rejestracja każdego członka odbywa się w oprogramowaniu Kiosk lub na stronie internetowej przez Kiosk online. Profil każdego klienta jest natychmiast wysyłany do Punktu Sprzedaży. Wtedy tylko sprzedajesz kartę każdej osobie co zajmie Ci tylko kilka sekund.

Sprzedaż

Retail software for kartingDzięki naszeemu oprogramowaniu sprzedaży detalicznej, można sprzedawać żywność, przekąski i napoje z rachunkami z kuchni lub baru. Funkcje, takie jak rabaty, kontrola zapasów i użytkowników, którzy kontrolują system są włączone. Produkty są sortowane przez stronę / system przycisków, poprzez łatwy moduł konfiguracji, możesz wybrać, która strona zawierać będzie jakie przyciski (produktów), które pojawią się na której kasie.

 

Reserwacje

Reservation software for kartingDokonywanie rezerwacji różnych czynności jest łatwe z systemem rezerwacji.

Klienci są łatwo rejestrowani dzięki przyciskom nagrywania. Na przykład, zarządzanie 50 osobami w różnych czynnościach nie stanowi problemu.

Wcześniej zaprogramowane ustawienia mogą być stosowane, a nawet pełne przygotowanie finansowe faktury na podstawie oferty jest jedną z możliwości. Możesz przejść do zestawień dnia, tygodnia lub miesiąca w mgnieniu oka.

 

Płątności bezgotówkowe: bezpieczny proces

Rozwiązanie bezgotówkowych płatności SMS-Timing zabezpieczy Twoje Centrum! Zapobiega oszustwom i kradzieży dzięki wyeliminowaniu lub zredukowaniu środków pieniężnych na miejscu. Państwa pracownicy będą mieli mniej obowiązków, ponieważ nie będą manipulować banknotami i monetami.

Ponadto, korzystanie z takiego systemu będzie zachęcać do impulsywnych zakupów, takich jak napoje, żywność, więcej sesji kartingowych, gier laserowych i wszelkich innych działalności, które ma do zaoferowania Twoje Centrum (nasz Point of Sale zarządza tym wszystkim). Punkty lojalnościowe mogą być zgromadzone poprzez zakup sesji i produktów.

Karty mogą być ładowane online dzięki iNet Gold który poprawia przepływ ludzi na miejscu. Nie trzeba dodawać, że płatności bezgotówkowe kartą magnetyczna zwiększą szybkość zakupów.

Jeśli karta została zgubiona lub skradziona, środki nie są tracone, ponieważ wszystkie aktywa związane z członkiem zostają w bazie danych. Jeżeli klienci mają przyznaną nową kartę, fundusze mogą być łatwo na nią przeniesione.

 

Wzmocnij zabezpieczenia, używając personalnych kodów dostępu

Chciałbyś wiedzieć, który z pracowników popełnił błąd a który dobrze sprzedawał? W takim raize, powinieneś używać loginów i haseł dostępu dla każdego z pracowników. Zanim będą chcieli dokonać sprzedaży biletu, napojów, Twoi pracownicy będą musieli zalogować się za pomocą:

  • wpisania kodu PIN
  • wpisania loginu
  • przejeżdżając kartą magnetyczną (zalecane)
  • używając iButtona (zalecane)
  • używając swojego odcisku palca

Ty decydujesz kiedy sesja ma się zakończyć: po każdej sprzedaży, po X sekund, po przyciśnięciu przycisku “Wyloguj”.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!