Kart Positioning

Kart Positioning

Pozycjonowanie Gokartów jest wyjątkowym systemem, który został stworzony, aby zapewnić większe bezpieczeństwo Twojego toru, zredukować koszty personelu oraz poprawić jakość rozrywki Twoich kierowców. To oprogramowanie współdziała z transponderami zamontowanymi na każdym gokarcie oraz z antenami rozmieszczonymi dookoła toru. Pozwala ono precyzyjnie śledzić wszystkie gokarty oraz informuje kto prowadzi dany gokart. System ten otwiera cały szereg możliwości!

 

 

Zwiększ bezpieczeństwo Twojego toru

Pozycjonowanie Gokartów zwiększa bezpieczeństwo Twojego toru.Głównym celem Pozycjonowania Gokartów jest zapobieganie wypadkom. Zdecydowanie najlepszą metodą uniknięcia kosztów związanych z kupnem części do gokartów oraz dodatkowych barier jest funkcja Wykrywania Wypadków oraz aktywacji świateł. Jeśli jakiś gokart zatrzyma się na torze, system spowolni wszystkie gokarty, które wjeżdżają w tę strefę i automatycznie włączy żółte światła.

Gdy zatrzymany gokart ponownie ruszy, światła zostaną natychmiast wyłączone, a blokada prędkości zostaje usunięta. W przypadku gdy gokart pojedzie w przeciwnym kierunku, wszystkie gokarty zostaną zatrzymane i włączą się światła. System ten również dostarcza statystyki niebezpiecznych zakrętów (ile przydarza się wypadków, jak długo trwa wypadek), aby zoptymalizować układ Twojego toru.

Zmniejsz koszty personelu

Pozycjonowanie Gokartów zmniejsza koszty personelu.

Oprogramowanie Pomiaru Czasu zna listę następnych kierowców. Program Pozycjonowania Gokartów wie które gokarty są gotowe do jazdy na następną sesję wyścigową. Dlatego przydzielanie gokartów może następować w sposób całkowicie zautomatyzowany! Na Monitorze  Boksów  kierowcy zobaczą swoje imiona na ekranie wraz ze swoim zdjęciem i numerem gokartu, który prowadzą!

Dzięki funkcji Wykrywania Wypadków będziesz potrzebować mniej personelu do zarządzania torem, jako że system automatycznie zredukuje ilość wypadków. Skonfigurowanie blokady prędkości dla każdego gokartu z osobna w oprogramowaniu Pomiaru Czasu nie jest możliwe i dlatego Twoi kierowcy będą bezpieczni podczas jazdy. Dla przykładu, osoba początkująca odblokuje określoną prędkość jak tylko osiągnie wcześniej ustalony pułap czasowy na okrążenie.

Popraw jakość rozrywki

Najbardziej widoczną funkcją systemu Pozycjonowania Gokartów dla Twoich klientów będzie wyświetlanie na ekranach TV. W Twoim barze/klubie wszyscy mogą śledzić dokładną pozycję każdego kierowcy. To w połączeniu z pomiarem czasu na żywo dzięki oprogramowaniu HDTV lub smartfonom pozwoli dostarczyć więcej atrakcji tym osobom, które nie ścigają się w danej chwili!

Pozycjonowanie Gokartów dla Twojego ośrodka kartingowego.

Kierowcy również poczują, że wyścigi są bardziej spersonalizowane. Gdy kierowca minie tablicę wyników zobaczy swoje imię oraz zdjęcie obok swojego czasu.

Można ustawić tyle pętli czasowych ile to tylko możliwe. Dlatego nie będziesz zmuszony kupować dodatkowych pętli oraz dekoderów, aby otrzymać pośrednie czasy, w określonych przez Ciebie miejscach.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!