Oprogramowanie do kartingowego pomiaru czasu

Karting Timing softwareZarządzanie wyścigami SMS-Timing pomoże Ci w dostarczaniu wysokiej jakości czasów okrążeń dla kierowców.
Co więcej, kontrolujesz wszystko związane z pomiarem czasu: Żaden wyścig nie może zostać utracony z powodu zaniedbań transponderów lub czegokolwiek innego.
Oprogramowanie automatycznie wyśle wyniki na żywo i miejsca do tablicy wyników oraz do ekranu telewizora.
Może to być połączone z animacjami 3D, marketingiem, reklamą i telewizją by stworzyć nastrój w Twoim centrum.
Członkowie otrzymują profesjonalnie zaprojektowane wydruki swoich wyników. 

Ponadto, automatycznie zostanie wysłany e-mail z wynikami, oraz logiem Twoich sponsorów.

 

Kart race management

 

Nasze oprogramowanie pomiaru czasu zarządza wszelkiego rodzaju wyścigami i jest zgodne z każdego rodzaju sprzętem na całym świecie: AMB MyLaps, Chronelec, DSVT, Chronit itp. Zarządzanie wyścigiem można również podłączyć ze światłami startowymi i systemem wentylacji.

 

Arrive ‘n Drive

System Arrive ‘n Drive  został opracowany do korzystania z toru i gokartów w jak najefektywniejszy sposób, nie tracąc czasu. Wraz z nami określ strategię, która zostanie skonfigurowana w programie, którego celem jest maksymalny przepływ ludzi.

Oprogramowanie pomiaru czasu jest w stanie wygenerować wyścig, podczas gdy poprzedni wciąż się odbywa. Jest to część całego procesu podczas którego instruktor toru kończy jeden wyścig i zaprasza następnych kierowców do kolejnego.

Jeśli chcesz, możesz ustawić system Arrive ’n Drive w trybie ręcznym, trybie półautomatycznym lub pełni automatycznym, co oznacza w tym ostatnim przypadku, nie dotykanie komputera, podczas gdy wszystko odbywa się automatycznie. Można także przydzielić gokarty ze skanerem kodów kreskowych.

Dokonują ludzkich błędów podczas obsługi systemu Arrive ‘n Drive, trzeba pamiętać, że zawsze można je skorygować w trakcie lub po wyścigu: dodać okrążenie, ustawić start wyścigu wcześniej, zakończyć wyścig, zresetować czas i tak dalej.

 

oprogramowanie pomiaru czasu

 

Przypisywanie gokartów

Jest wiele różnych sposobów na przypisywanie kierowcom gokartów. Ponieważ komfort I efektywność są tak ważne dla nas, oferujemy następujące możliwości:

oprogramowanie pomiaru czasu z przypisywaniem gokartów

 • Ręczne przypisanie nr 1: kierownik toru wybiera gokarty i wciska „Przypisz”. Wybrane gokarty zostaną losowo przypisane kierowcom
 • Ręczne przypisanie nr 2: kierownik toru wybiera gokarty przez klawiaturę. Jest również możliwość przeciągnięcia i upuszczenia gokartu na imię kierowcy
 • Ręczne przypisanie nr 3: gdy jest komplet kierowców, kierownik toru może wcisnąć „Losuj” po czym wszystkie, dostępne gokarty zostaną losowo przypisane
 • Ręczne przypisanie nr 4: kierownik toru skanuje kod QR, wydrukowany na karnecie kierowcy, a potem skanuje kod gokartu, w którym znajduje się kierowca
 • Automatyczne przypisanie: gdy kierowcy wykonają okrążenie czasowe, oprogramowanie przypisze gokart każdemu kierowcy, wiedząc już kto zajmował jaką pozycję

Oczywiście nie musisz wprowadzać imion, a każda osoba może zajać wybrany przez siebie gokart. Należy zapamiętać numer gokartu.

 

Wyświetlacz Informacyjny: Kto prowadzi co?

Automatyczne wyniki po każdym wyścigu wysyłane mailem. Wyświetlacz informacyjny zawiera się w oprogramowaniu czasowym.
Zasadniczo, gdy szef toru przydzielił gokarty dla uczestników przez proste przeciągnij i upuść, nazwa każdego kierowcy, jego zdjęcie oraz numer kartingowym pojawia się w oddzielnym oknie.

Spowoduje to wyrównanie przepływu osób w PIT i unikniesz potencjalnego chaosu. W rzeczywistości, nie chcesz, aby imiona i numery gokartów wyświetlały się uczestnikom ponieważ prowadzi to do błędów, a co za tym idzie do utraty czasu i pieniędzy. Poprostu pozwól aby klienci sami sprawdzili którym go-kartem mają jechać.

 

Zaplanowanie dnia

Nawet posługując się jedynie samym oprogramowaniem Pomiaru Czasu możesz zaplanować wyścigi w danym dniu. A to znaczy, że możesz przygotować z góry tyle wyścigów ile chcesz. Możesz też cofnąć się w czasie dla sprawdzenia wcześniejszych statystyk lub w celu dokonania wydruku wyników. Posługując się oprogramowaniem Rezerwacji, piloty są podłączane tam, co pozwala zaoszczędzić czas sędziom na torach. Jedynym ich obowiązkiem będzie przydzielanie go-kartów. Jeśli korzystasz z ręcznego przypisania gokartów.

 

Równoległe czasy oraz Wjeżdżanie/Wyjeżdzanie z Boksów

Czy chcesz zaoferować swoim kierowcom doznań jak w Formule 1? Nasze Oprogramowanie Pomiaru Czasu oferuje wyświetlanie równoległych czasów dzięki czemu możesz mierzyć czas na różnych częściach swojego toru! Również oferujemy możliwość mierzenia czasu, spędzonego przez zespół w boksie, przy zmianie kierowców lub tankowaniu.

 

Automatyczne spowolnienie gokartów

Oprogramowanie Pomiaru Czasu może spowolnić wszystkie gokarty z osobna, podczas ostatniego okrążenia, zaraz przed boksem. Oprogramowanie wykorzystuje przeciętny czas okrążenia każdego kierowcy i wysyła sygnał specjalnemu urządzeniu, które spowalnia dany gokart o „x” sekund przed wjazdem do boksu. Dzięki temu nie będziesz musiał kupować urządzenia spowalniającego oraz czujnika sektora do każdego gokartu. Oprócz systemu spowalniającego DeHaardt, bezpieczeństwo Twojego toru znacznie wzrośnie!

Jest również możliwość ręcznego spowolnienia gokartu przez oprogramowanie, które działa na zasadzie pilota.

 

Specjalne funkcje dla elektrycznych gokartów

Dzięki Range Extender, możliwość zmiany mocy może być zautomatyzowana, w zależności od czasu okrążenia każdego kierowcy! W ten sposób, możesz sprawić by twój tor stał się jeszcze bezpieczniejszy, a początkujący kierowcy mogą być ograniczani w dostatku mocy. W miarę postępu stopniowo zwiększamy ich prędkość. Urządzenie pokazuje również stan baterii Twojego e-karta.

Eventy i Grand Prix

karting timing event

Nasz specjalny moduł “Eventy’ pozwala na łatwe organizowanie imprez grupowych jak wydarzeń firmowych i wieczorów kawalerskich. Możesz sortować wyniki według większości okrążeń, najlepszej średniej, najlepszego czasu okrążenia lub punktów. Pozwala to na przygotowanie finałów w najlepszy możliwy sposób. Można nawet zorganizować własne mistrzostwa, ponieważ kalendarz cofa się w czasie!

 

Wyniki wyścigu: co widzą Twoi klienci?

Nasze Oprogramowanie Pomiaru Czasu zawiera również zestaw profesjonalnych wydruków, z przejrzystymi informacjami dotyczącymi każdego wyścigu. Każdy kierowca zobaczy szczegóły swoich dokonań, okrążenie za okrążeniem oraz swój najlepszy czas i przeciętny czas okrążenia. Wszystkie rekordy (dnia, tygodnia, miesiąca, roku i wszechczasów) są wydrukowane na tej karcie. Jest możliwość ustawienia domyślnej ilości wydruków i dodatkowego drukowania na żądanie.

 

wydruki oprogramowania pomiaru czasu

Jeżeli zdecydujesz się na nasz pakiet Operacyjny, zbudujesz bazę danych klientów. To oznacza, że będziesz w stanie zbierać wiele adresów e-mail, które pozwolą oprogramowaniu Pomiaru Czasu automatycznie wysyłać wyniki wyścigów każdemu kierowcy przez e-maila. Z kolei pakiet Marketingowy pozwala w szczegółowy sposób widzieć wyniki w aplikacji Facebooka, jak również w oprogramowaniu: Wyświetlacz HDTV oraz dedykowanym wtyczkom strony internetowej. Aplikacja mobilna pozwala Twoim klientom natychmiast otrzymać szczegółowe wyniki ich dokonań na swoim smarfonie! Osoby, które się nie ścigają, mogą również śledzić na żywo postęp wyścigu ze swoich urządzeń!

 

Inne główne funkcje

 • Inteligentny System Przejazdów (informuje, gdy stanie się coś nietypowego)
 • System kar i bonusów
 • Nieograniczona liczba gokartów
 • Najlepszy czas w danej kategorii (dorośli, dzieci, firmy, itd.)
 • Dostępny na Tablet PC
 • Poziomy zabezpieczeń z loginami dla pracowników
 • Funkcjonalność garażowa (ostrzeżenia o poziomie, częściach, czasie przejeżdżonym na danym gokarcie)
 • Nowoczesny i przyjazny dla użytkowników interfejs

 

Pay ‘n Go

Związane z punktem sprzedaży POS, Pay 'n Go jest stworzony dla obleganych torów lub dużych centrów, gdzie pracownicy nie mogą zająć się wszystkimi kierowcami na raz. Ten system pozwala kierowcy jechać na torze, gdy gokarty są dostępne. Oprogramowanie zarządza kilkoma czasami sesji w tym samym czasie. W ten sposób, nie tracisz czasu pomiędzy sesjami i zawsze masz klientów na swoim torze przez cały dzień. Możesz dostać prawie 100% amortyzacji pojazdu.

Czy chciałbyś zapewnić na swoim torze wysoki poziom bezpieczeństwa, zmniejszyć koszty personelu oraz poprawić jakość rozrywki Twoich kierowców? Pozycjonowanie Gokartów jest systemem, którego szukasz!

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!