Kartingowe światła na tor

Karteringowe światła startowe

Start lights for karting indoor and outdoorŚwiatła startowe SMS-Timing są unikalne na świecie. Jesteśmy jedyną firmą, która jest w stanie dostarczyć zestaw wysokiej jakości kartingowych świateł wyścigowych. Nasze rozwiązanie jest zbudowane z diod LED, co zapewnia długą żywotność.
Oprócz wysokiej niezawodności, możemy dostosować je do Twoich potrzeb: można wybrać kolor światła.

Wrażenie jak na torze Formuły 1

Dzięki naszym kartingowym światłom startowym, przekształcisz swój tor karting w prawdziwy tor Formuły 1. Po podłączeniu do timing software, można ją kontrolować tak, jak zechcesz. Na życzenie, możemy uruchomić system świateł zgodnie z przepisami FIA z homologacją typu 2 toru kartingowego.

Dzięki zdalnemu sterowaniu, możesz rozpocząć wyścig z każdego miejsca na torze (używane również w FIA). Istnieje również możliwość sterowania światłami w celu ostrzeżenia o niebezpiecznej sytuacji na torze kartingowym w celu ochrony sprzętu kartingowego.

Dane techniczne:

  • Obudowa: podwójna blacha aluminiowa
  • Zastosowanie: wewnątrz i na zewnątrz
  • Światła: jednostronne
  • Wymiary: ± 45 x 100 cm
  • Front: anty relfex
  • Kropki: 6x czerwony, 2x żółty (bursztyn), 2x zielony
  • Średnica punktów: ± 125 mm
  • Liczba diod LED / dot: 114
  • Diody LED: Ultra jasne

Pudełko kontroli świateł

Kart track lightingDzięki 8 kanałom, kontrolka kierowania światlami SMS-Timing, automatycznie zarządza światłami na torze. Ale to nie wszystko! Możesz rozpocząć wyścig z daleka dzięki zdalnemu sterowaniu. Jest to również możliwe z systemem wentylacji. Opcją jest również spowolnienie gokartów . Wejścia / wyjścia mogą być używane do uaktywnienia urządzeń elektrycznych.

 

Światła

Podłączone do Timing software, światła mogą być skonfigurowane jak sobie życzysz. Naprzykład: zielone światło podczas wyścigu, pomarańczowe 30 sekund przed końcem i czerwone kiedy wyścig się kończy.

Kiedy zdarzy się wypadek, wystarczy nacisnąć jeden przycisk na pilocie i światła pomarańczowe będą włączone. Oczywiście, światła mogą być również zarządzane ręcznie z oprogramowania czasu.

Wyścig

Mimo, że nasze oprogramowanie czasu można uruchomić w kilku wyścigach automatycznie, możesz  również uruchomić je ręcznie z daleka.  Jest to bardzo przydatne, gdy jesteś obok gokartów!

Wentylacja

Za dużo CO2 na Twoim torze? Wciśnij przycisk żeby uruchomić system wentylacyjny. Nie ma już potrzeby, aby przechodzić do panelu sterowania! Jest nawet możliwe, aby skonfigurować system automatycznie przez kontrolkę: x sekund przed rozpoczęciem wyścigu startuje lub zatrzymuje go po wyścigu.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!