Zarządzanie kartingiem

Karting management

 

Office pozwala Ci na zarządzanie i optymalizację wielu aspektów Twojego centrum kartingowego.

Dzięki Office Light, będziesz mógł ustawić swoją kampanię promocyjną kuponów i voucherów, aby mieć dostęp do szczegółowego sprawozdania swojej firmy i aby dokonywać z biura swoich rezerwacji.

Przez Office Full, będziesz mógł wysyłać oferty i faktury.

 

Office Light

Office Light pomaga Ci w uzyskaniu dodatkowego dochodu poprzez tworzenie i kontrolę kampanii kuponów i voucherów. Możesz także uzyskać sprawozdania, które pomogą Ci zoptymalizować działanie swojej firmy.

 

Vouchery i kupony

VouchersJest to wielkie wyzwanie, aby śledzić drogę voucherów.
Dlatego stworzyliśmy solidny system voucherowy notujący:
ile razy są stosowane,
ile razy są nieużywane,
kto je kupił,
który pracownik je sprzedał,
jak długo są one nadal aktualne, itp.

Przy zastosowaniu voucherów, musisz mieć pewność, że kasjer nie może oszukiwać. Oczywiście, mogą być one sprzedawane w punktach sprzedaży.

 

Raporty

Wszelkiego rodzaju raporty mogą być wyświetlane w oprogramowaniu do zarządzania kartingiem: finansowe, członkowskie, związane z pojazdami, zmiany pracownicze, sprawozdania magazynowe i wiele innych.

 

Zapytania i statystyki

Statistics

Wbudowany system zapytań z wcześniej ustawionymi zapytaniami jest zintegrowany z rozwiązaniami wsparcia biurowego. Na przykład, jeśli chcesz porównać soboty z całego roku sprzedaży, można uruchomić zapytanie i wyeksportować te informacje do programu Excel.

Jest to bardzo potężne narzędzie do wyciągania danych statystycznych i informacji z bazy danych, których standardowe raporty nie dają takiej możliwości. To pomaga przeprowadzić Business Intelligence i zoptymalizować sprzedaż i zachowanie w stosunku do klientów.

 

Office full

Dzięki Office Full, osiągamy podwójne cele: oszczędzasz czas na ofercie i wypisywaniu faktury. Połącz te dokumenty z Punktem Sprzedaży aby zoptymalizować dokonywanie rezerwacji i płatności.

 

Oferty

Twórz profesjonalne oferty dla klientów w formacie PDF w ciągu zaledwie kilku kliknięć. Oferty te obejmują najczęściej używane pola

  • Szczegóły płatności
  • Ogólne warunki i dowolny tekst
  • Produkty
  • Działania (rezerwacje)
  • Liczba zawodników do wyścigów (i innych działań w planowaniu)
  • Start imprezy (kalendarz)
  • Odprawa
  • Przekąski
  • Przerwy

Tworzysz oferty w mniej niż minutę dzięki szablonom. System zarządzania ofertami jest łatwy w obsłudze gdy wiemy, kiedy wygaśnie i do kogo zadzwonić ponownie. Oferty mogą być wysłane pocztą elektroniczną, zapisywane lub eksportowane.

 

Faktury

System faktur związaliśmy z resztą firmy. Na przykład, grupa 50 osób z prośbą o ofertę wielorodzajową z napojami.  W trakcie gdy grupa nas odwiedza, uczestnicy piją więcej, zamawiają dodatkowe przekąski, i biorą dodatkowe wyścigi. Z naszego oprogramowania do zarządzania, można kliknąć przycisk, a faktura zostanie wygenerowana, z całą zawartością. Faktury mogą być wysłane pocztą elektroniczną, zapisywane w formacie PDF lub eksportowane.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!