Mobilny Porządkowy

mobile marshal smartphone app

Tradycyjnie porządkowy toru musiał polegać na monitorach, zegarach wyścigowych I światłach by znać stan wyścigu. Istnieją różnorodne rozwiązania SMS-Timing, które to ułatwiają: wyniki na żywo na TV, integracja wielu różnych tablic wyników i automatyczna kontrola świateł to tylko niektóre z przykładów.

Ale rzecz w tym, że gdy porządkowy toru musi spoglądać na ekran, to nie patrzy na tor i nie widzi co się na nim dzieje. To skutkuje obniżeniem bezpieczeństwa na torze.

Więc zadaliśmy sobie następujące pytanie: Jak możemy lepiej informować porządkowego toru by zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo na torze?

 

Postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju audio system, program który ostrzegałby porządkowego o różnych wydarzeniach tylko przez informowanie dźwiękiem. Jednak nie chcieliśmy by ludzie musieli inwestować w drogie, specjalne krótkofalówki. Więc wypracowaliśmy rozwiązanie wykorzystujące sprzęt, który już posiadają: smartfony.

Mobilny Porządkowy to aplikacja na Androida i iOS, która jest stale połączona z naszym Oprogramowaniem Pomiaru Czasu.

 

Wykorzystujemy nasz inteligentny system wymijania do informowania ich o każdego rodzaju rzeczy poprzez komputerowo wygenerowany głos:

mobile marshal

  • Liczba kierowców w następnym wyścigu
  • Wyścig zaraz się skończy
  • Wypadki
  • Sytuacje awaryjne
  • I więcej…

 

 

 


Aplikacja informuje o tych wydarzeniach na głos w wybranym przez ciebie języku i słuchawkach. Możesz wybrać, jakiego rodzaju powiadomienia są dla ciebie ważne i wyłączyć pozostałe.