Kartingowy system członkostwa

Kiosk software for karting

 

Obsługiwanie centrum kartingowego w dzisiejszych czasach bez bazy klientów jest trudne w realizacji.

Jeśli nie masz możliwości wysyłania e-maili do swoich klientów, znając ich dane i mogąc zbierać dalszą o nich statystykę, pozbawiasz się dodatkowego, dużego przychodu i możliwości zapewnienia klientom pełnej satysfakcji.

Dlatego właśnie należy zbudować bazę danych, ale w mądry sposób!

 

Oprogramowanie Kiosk: jak to działa?

Oprogramowanie Kiosk to krok-po-kroku system samodzielnej rejestracji dla centrów kartingowych.

Kiedy ludzie przybywają do centrum, rejestrują się aby stać się członkiem. Każda osoba wybiera swój język (jeśli potrzebujesz tę opcję), a następnie wprowadza cenne dane, takie jak adres e-mail, numer telefonu, datę urodzenia i adres zamieszkania. W ten sposób można zbudować znaczącą bazę danych w krótkim czasie, podczas gdy Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.W rzeczywistości żaden z pracowników nie musi spędzać czasu na ręczne rejestrowanie klientów.

 

Karting membership system

W zamian za ich subskrypcje i aby uzasadnić cenę karty, radzimy ustawić właściwą strategię. Na przykład można dać nagrodę w formie darmowego wyścigu w dniu ich urodzin lub ustawić system punktacyjny, który po każdym 10 razie oferuje jeden darmowy. Oczywiści wszystko to można skonfigurować w systemie!

Dane zostaną teraz przekazane do oprogramowania Punktu Sprzedaży POS. W kilka sekund pracownik tworzy osobistą kartę członkowską kierowcy. Według życzenia, członkowie mogą płacić za wyścigi, żywność, napoje i resztę wykorzystując swoją kartę członkowską.

Wszystkie zgromadzone dane mogą być łatwo wykorzystane do e-mailingu i biuletynów w ramach strategii marketingowej. Jeśli potrzebujesz szczegółów, możemy przygotować badania klienta, gdzie na takie pytania zostaną udzielone odpowiedzi.

 

Jak należy posługiwać się danymi swoich klientów?

Mieć dane to pierwszy krok, ale co z tego jeśli ich nie używasz? Szczegółowe informacje, które uzyskałeś w procesie subskrypcji można wykorzystać na wiele sposobów:

  • E-maile z wynikami wyścigów wysyłane po każdym wyścigu automatycznie
  • Cała statystyka wyścigów jest dostępna na Facebooku
  • Automatyczne e-maile można wysyłać na ich urodziny, jeśli nie wracali przez jakiś czas, jeśli ich karty wygasną itd
  • Ich zdjęcia są wyświetlane w HD na ekranie TV lub przez projektory

 

Rejstracja Online

Oprócz fizycznego programu Kiosk, jest też online Kiosk. To narzędzie, w pełni zintegrowane z Twoją stroną internetową, pozwala jednostkom i grupom na zarejestrowanie się na Twoje centrum kartingowe zanim jeszcze przyjdą! W rezultacie wystarczy, że przyjdą do Punktu Sprzedaży w dniu swojego przyjścia, wtedy sfinalizują transakcję i otrzymają swoją kartę członkowską. W ten sposób zaoszczędzisz swój cenny czas w razie obsługi większej grupy lub natłoku.

Facebook Kiosk

Jeśli używasz naszego iNet Social Networks, otrzymasz Facebook Kiosk!. Nowi Klienci, po prostu wpisują swój Facebook’owy email i hasło i wszystkie potrzebne szczegóły są imprtowane.  Jeśli klient nie posiada Facebooka, przechodzi standardową procedurę rejestracji w klasycznym Kiosku.

 

Zalety używania takiego narzędzia:

  • Proces rejestracji jest przyśpieszony odkąd tylko kilka pól Kiosku musi być wypełnionych
  • Klienci natychmiastowo akceptują aplikację Facebook (post na tablicy podczas wyścigu, historia wyścigów, wyzywanie przyjaciół na pojedynek etc… ) i zaczynają ją używać.
  • Znajdą także mnóstwo zabawy, ponieważ nawet ich zdjęcie jest importowane z Facebook’a. Pojawi sie także na wyswietlaczach HDTV: po prostu ich oczarujesz!

 

Rejestracja przez smartfona

mobilna aplikacja kioskKolejną możliwością zarejestrowania się jest aplikacja Mobilna.
Zaprojektowana szczególnie z myślą o grupach i godzinach szczytu, przyśpieszy proces rejestracji.

Klienci mogą również rejestrować się przez Facebooka.
Z chwilą dokonania rejestracji aktywowana jest Cyfrowa Licencja Wyścigowa lub Dostęp do Torów.
W ten sposób smartfon zastępuje tradycyjną plastikową kartę.

 

 

Przenośny Kiosk

Portable registration process for kartingDodatkowo do standardowych komputerów (‘All-in-one’ dla przykładu), możesz używać Kiosku na przenośnym tablecie!

Idealny gdy masz grupę na szkoleniu firmowym: puść tablet w obieg podczas gdy czekają na swoją kolej albo mają lunch!

Zarejestrują się do bazy danych w bardzo innowacyjny sposób. Nawet zdjęcie jest zawarte!

Kiosk Facebook jest kompatybilny.

 

Zintegrowane zasady centrum i odpowiedzialność

Czy jesteś zmęczony wydawaniem za każdym razem papierowej wersji Oświadczenia o odpowiedzialności gdy klient chce pojeździć? Taki proces zawiera wiele wad takich jak: koszty druku i papieru, oraz czasu poświęconego przez pracowników.

Nasze oprogramowanie Kiosku pozbedzie cię tych irytujących czynności przy użyciu tego stylowego ekranu z oświadczeniem zanim ludzie zaczną rejestrację. Nie można przejść do następnego kroku bez zaakceptowania warunków. Dzięki systemowi członkowskiemu, klienci muszą tylko podpisać papier, który jest automatycznie drukowany z wszystkimi polami już wypełnionymi, raz, gdy otrzymują kartę członkowską.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!