Kartingowy system członkowski

Lojalność klienta

Kart membership systemKarta członkowska jest jednym z kluczowych aspektów pakietu SMS-Timing! Naprawdę w dużej mierze pomoże ci zamienić rzadziej odwiedzającą osobę w regularnego klienta. Czy osoba przychodzi co tydzień lub 4 razy na rok, dla nas jest to regularny klient. Gdy klient nabywa kartę oznacza to, że dał ci swój adres e-mail i inne przydatne dane (poprzez proces samodzielnej rejestracji). Dzięki temu możesz skontaktować się z tą osobą przez e-maila, SMS’a, Facebook’a, itd. Co więcej, znasz pochodzenie oraz profil tej osoby!

 

Dodatkowe przychody

Gdy pracuje się z SMS-Timing celem jest sprzedanie kart jak największej liczbie klientom, którzy przychodzą się ścigać (indywidualne osoby jak i grupy). Dzięki naszemu obszernemu doświadczeniu wiemy kto korzysta z takich kart, a kto nie. Zanim przystąpisz do instalacji oprogramowania udzielimy Ci rad dotyczących najlepszych praktyk i strategii przy sprzedaży kart członkowskich. Rozważ sprzedawanie kart w cenie 2€ i 4€ i pomnóż to w zależności od rodzaju klientów w ruchliwy weekend. Zobaczysz, że karty członkowskie przynoszą wygodny i dodatkowy przychód!
W celu usyskania natychmiastowej porady dotyczącej kart członkowskich należy sprawdzić naszą stronę na Facebook’u, sekcja “Artykuł marketigowy”.

 

Możliwości

Karta członkowska sprawia, że Twoi klienci są lojalni. Korzystanie z możliwości jakie niosą ze sobą karty członkowskie oraz oprogramowaniem sprawi, że będą „super lojalni”! Poniżej znajdują się możliwości , w pełni zautomatyzowane przy Punkcie Sprzedaży:

  • System kredytowy (przykład: zakup 10 kredytów po obniżonej cenie daje 10 sesji kartingowych)
  • System punktowy (przykład: każda kupiona sesja daje 1 punkt. Przy 10 punktach klient otrzymuje 1 sesję za darmo)
  • Pieniądze na karcie (przykład: doładuj kartę określoną sumą, a otrzymasz dodatkowo x% co można przeznaczyć na karting i/lub inne zajęcia, bar, itd. To również zredukuje „uczucie wydawania pieniędzy”).

Gdy jest się zarejestrowanym w systemie otrzymuje się również wyniki wyścigów przez e-maila, historię wyścigów i wiele więcej na Facebook’u oraz jest się informowanym o promocjach i zaproszeniach na eventy, niespodzianki w oparciu o dobre zachowanie, itd.

 

Poprawa pracy i satysfakcja klientów

Kart membership system

Gdy wielu klientów zaczyna mieć karty członkowskie, Twoja praca staje się łatwiejsza. Zamiast wpisywać nazwę każdego, poszczególnego klienta wystarczy, że przejedziesz kartą po czytniku! Nie musisz również drukować wielu wyników, ponieważ klienci już otrzymują je w swoim telefonie! Nie zapomnij o tym, że mając dane swoich klientów, znasz ich wszystkich, a przynajmniej system ich zna. To znaczy, że będziesz mógł porozmawiać z nimi na ich temat (na przykład o tym jak dobrze lub słabo jeździli ostatnim razem). To zajmie tylko kilka sekund i zobaczą, że zależy Ci na nich!

 

Profesjonalny wizerunek

Nasi projektanci zajmą się wyglądem Twoich kart. Wyślemy Ci propozycję bazując na Twoim stylu. Dobrze wyglądające karty członkowskie dłużej pozostaną w portfelach Twoich klientów, a z kolei karty wyglądające mniej atrakcyjnie prawdopodobnie znajdą się w szufladce w domu. Twoja karta, znajdująca się w ich portfelach, stale przypomina o Twoich torach kartingowych! Co więcej, profesjonalny wygląd karty gwarantuje lepszy wizerunek firmy.

 

Bezpieczny system

Oszustwa nie są możliwe dzięki magnetycznemu paskowi lub kodowi QR. Gdy przejeżdżasz lub skanujesz kartę przy Punkcie Sprzedaży na ekranie pojawia się zdjęcie członka dzięki czemu możesz zidentyfikować osobę.