Aplikacja mobilna: podstawowe narzędzie w branży kartingowej

SMS-Timing demo aplikacji

 

Ta Aplikacja Mobilna utworzona przez SMS-Timing jest unikalnym narzędziem na rynku. Służy ona jako Cyfrowa Licencja Wyścigów, jako system wysyłania wiadomości, jako narzędzie pomiaru czasu na żywo i znacznie więcej.

SMS-Timing demo App SMS-Timing demo App

 

 

 

Mnóstwo narzędzi zintegrowanych w tej rodzimej aplikacji

SMS-Timing demo AppW przeciwieństwie do innych aplikacji na rynku, SMS-Timing oferuje rodzimą aplikację na iPhony i smartfony systemu Android, która usprawni Twoje działania i zwiększy obroty rynkowe! W zasadzie, ta aplikacja nie jest małą stroną internetową dla telefonów komórkowych lub tylko narzędziem pomiaru czasu na żywo. Obejmuje ona:

  • Cyfrową Licencję Wyścigów
  • Proces Rejestracji
  • Statystykę wyścigów i historię (nawet pełniejszą niż na naszej aplikacji Facebooka!)
  • System wysyłania wiadomości
  • Integrację ze stroną na Facebooku
  • Pomiar czasu na żywo
  • Twój układ toru
  • Jakiekolwiek inne przydatne dane (dane kontaktowe, wycenę, opisy innych aktywności, itd.)

 

SMS-Timing demo AppSam możesz decydować, z których funkcji klienci będą mogli korzystać bezpłatnie, a które będą wymagały zakupienia aplikacji, a co za tym idzie Cyfrowej Licencji Wyścigów. Aplikację można w pełni dostosować do swojego stylu i nazwy.

Można przeskanować ten kod QR aby pobrać demo naszej aplikacji lub kliknij tutaj.

 

Cyfrowa Licencja Wyścigów i proces Kiosk

Mobile App kioskSmartfony Twoich klientów staną się ich kartą do Twojego centrum! Nowi klienci mogą rejestrować się wszędzie, a nawet przez Facebooka, aby przyśpieszyć proces. Dotychczasowi klienci, którzy chcą przejść z plastikowej Licencji Wyścigów na cyfrową Licencję Wyścigów mogą zalogować się przy pomocy aplikacji aby się uwierzytelnić. Następnie kiedy ponownie do Ciebie przyjdą po prostu przeskanujesz ich telefon, tak samo jak w przypadku plastikowej karty.

Ta metoda rejestracji grup bardzo wspomoże Cię w zebraniu danych od uczestników: niektórzy mogą zarejestrować się za pomocą wtyczek online przed przyjściem do Twojego centrum, inni zarejestrują się w dogodnym czasie przez swoje smartfony a reszta zarejestruje się przez klasyczny Kiosk.

 

Statystyka wyścigów i historia

Mobile App statisticsTwoi klienci mają zawsze dostęp do swoich statystyk, historii wyścigów, szczegółów wyścigów dla każdego okrążenia i swojego profilu wyścigowego na Twoich torach.

W ten sposób z większym zaangażowaniem będą posyłać przez aplikację wyzwania swoim znajomym, co poskutkuje większą ilością powrotów.
Mogą porównywać swoje najlepsze wyniki poprzez system rankingowy, aby stwierdzić kto jest najszybszy!


 

 

System wysyłania wiadomości i integracja ze stroną na Facebooku

Przygotuj wiadomość za pomocą naszego konfiguratora internetowego i dotrzyj do swoich klientów, którzy pobrali aplikację. Możesz namierzyć zarejestrowanych klientów z Cyfrową Licencją Wyścigów, zarówno tych, którzy zarejestrowali się bez zakupienia Cyfrowej Licencji Wyścigów, jak też tych, którzy właśnie pobrali aplikację lecz nie zarejestrowali się. Dlatego możesz zaplanować działania innego rodzaju dla każdej z kategorii. Dzięki “powiadomieniom w trybie Push“ Twoje kontakty nie przegapią żadnej z Twoich wiadomości!

Również zajmujemy się integracją z Twoją stroną na Facebooku tak, że możesz złapać kontakt z tymi klientami, którzy nie “polubili” jeszcze Twojej strony. Wszystkie posty na Twojej osi czasu są widoczne na aplikacji Mobilnej.

 

Na żywo z torów

Mobile App live timingTa niewielka i łatwa do ustawienia funkcja jest bardzo przydatna dla naszych klientów ze względu na możliwość śledzenia wyścigu, szczególnie podczas wydarzeń grupowych i wytrzymałościowych.

Od sposobu trzymania telefonu zależą ukazujące się na telefonie dane. Pomiar czasu na aplikacji Mobilnej jest równie szybki jak na Wyświetlaczu HDTV z oprogramowaniem!

 

 

 

Układ Toru

Mobile App track layoutNasz dział Projektowania naszkicuje Twój tor tak, aby był widoczny na aplikacji.
Chodzi o to, aby załadować kilka zdjęć i dodać do każdego z nich opis.
Na przykład można wyjaśnić na czym polega idealny kąt wychylenia podczas jazdy.
To może być atutem dla klientów, którzy zakupili swoją Cyfrową Licencję Wyścigową!


 

 

Inne ważne dane

Mobile AppPonieważ jest to aplikacja rodzima, użytkownicy mają do niej dostęp offline, kiedykolwiek zechcą.
W ten sposób mogą sprawdzać godziny otwarcia, cennik, szczegóły dotyczące gokartów, wyjaśnienia dotyczące innych aktywności i znacznie więcej.
W tym dziale Twojej aplikacji Mobilnej możemy dodać czegokolwiek sobie zażyczysz. Tą część można nazwać broszurą cyfrową!

Z aplikacją Mobilną SMS-Timing na pewno wyprzedzisz swoją konkurencję pod względem nowoczesności. Radzimy używać tę aplikację razem z Pakietem Marketingowym.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie oferrty!